Promotor Marki

W związku z ciągłym rozwojem personalnym naszej firmy poszukujemy ambitnych
i komunikatywnych osób do swojego Zespołu Promotorów. Oferujemy ciekawą pracę oraz ponadprzeciętne zarobki. Możliwa jest długoterminowa współpraca oraz awans w strukturze firmy.

Opis stanowiska:
Praca polega na prezentowaniu oferty zajęć proponowanych przez Music & More w krótkich, bezpośrednich rozmowach z Rodzicami zainteresowanymi zapisaniem swoich Dzieci na nasze kursy. Rozmowy te odbywają się w placówkach edukacyjnych na terenie miasta.
Najlepsze osoby z naszego Zespołu potrafią zarobić od 250 do nawet 500 zł za 1 dzień pracy!

Oferujemy pracę w elastycznych godzinach, o których Ty decydujesz:
– od 11.00 do 17.00,
– od 16.00 do 19.00,
– od 11.00 do 19.00.

Nasza oferta jest idealna dla:
– osób pracujących lub studiujących, które szukają dorywczego zajęcia od czasu do czasu,
– doświadczonych Rodziców, którzy dobrze orientują się w świecie edukacji swoich Dzieci,
– osób ambitnych, poszukujących stałej pracy w innowacyjnej firmie.

Wymagania:
– komunikatywność,
– wytrwałość,
– mobilność,
– łatwość inicjowania rozmów z ludźmi,
– pozytywny stosunek do ludzi i świata,
– rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań.

Uprzejmie informujemy, że aplikując wyrażasz dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim CV przez Music & More sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego 19a/8, 93-578 Łódź, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażasz także zgodę na udostępnianie swoich danych osobowych innym podmiotom z Music & More sp. z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych i ich poprawiania.