Turnus 1 - od 9 lipca do 16 lipca

cena:
1 331,00 zł 1331 PLN 1

opis produktu

Jesteśmy ogólnopolską szkołą muzyczną oferującą kursy nauki gry na instrumentach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w edukacji Dzieci i Młodzieży.  Do działania napędza nas pasja do muzyki, zamiłowanie do pozytywnego edukowania oraz nieustająca chęć udoskonalania naszej organizacji tak, aby była przyjazna Dzieciom i Rodzicom.

Zapraszamy Dzieci i Młodzież w wieku od 7 do 15 lat do udziału w koloniach organizowanych przez naszą szkołę.

W trakcie kolonii Uczestnicy mogą liczyć na urozmaicony program, w którym znajdą się:
- zajęcia muzyczne,
- zajęcia sportowe,
- zajęcia integracyjne,
- dyskoteki,
- ogniska z muzyką i pieczeniem kiełbasek,
- wycieczki,
- kolonijna spartakiada,
- wspólny koncert,
- atrakcje dostępne na terenie ośrodka (park linowy, ścianka wspinaczkowa, place zabaw, boiska, zjeżdżalnie i wiele innych),
- pływanie w jeziorze pod okiem Wychowawców i ratowników,
- nauka pływania kajakami i żaglówkami pod okiem instruktorów,
- czas wolny na terenie atrakcyjnego ośrodka dedykowanego Dzieciom i Młodzieży.

dodaj swoją opinię

opinie

• Karolina 30 maj 2017
  • ocena:
  • dlaczego w ofercie nie ma podanychinformacji o miejscu w którym dzieci przebyeają, zero informacji o ośrdku i jego warunkach ani nie ma zdjęć z tego miejsca
  • dorota Góral 30 maj 2017
  • ocena:
  • Dlaczego w ofercie kolonii, nie ma podanego miejsca , gdzie oraz zakwaterowania, miejsac wyjazdu?
  • luiza Wiciel 21 kwiecień 2017
  • super