Turnus 4 - od 30 lipca do 12 sierpnia

cena:
1 998,00 zł 1998 PLN 1

opis produktu

Jesteśmy ogólnopolską szkołą muzyczną oferującą kursy nauki gry na instrumentach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w edukacji Dzieci i Młodzieży.  Do działania napędza nas pasja do muzyki, zamiłowanie do pozytywnego edukowania oraz nieustająca chęć udoskonalania naszej organizacji tak, aby była przyjazna Dzieciom i Rodzicom.

Zapraszamy Dzieci i Młodzież w wieku od 7 do 15 lat do udziału w koloniach organizowanych przez naszą szkołę.

W trakcie kolonii Uczestnicy mogą liczyć na urozmaicony program, w którym znajdą się:
- zajęcia muzyczne,
- zajęcia sportowe,
- zajęcia integracyjne,
- dyskoteki,
- ogniska z muzyką i pieczeniem kiełbasek,
- wycieczki,
- kolonijna spartakiada,
- wspólny koncert,
- atrakcje dostępne na terenie ośrodka (park linowy, ścianka wspinaczkowa, place zabaw, boiska, zjeżdżalnie i wiele innych),
- pływanie w jeziorze pod okiem Wychowawców i ratowników,
- nauka pływania kajakami i żaglówkami pod okiem instruktorów,
- czas wolny na terenie atrakcyjnego ośrodka dedykowanego Dzieciom i Młodzieży.

dodaj swoją opinię

opinie

• Dorota Góral 30 maj 2017
  • ocena:
  • Prosze o przysłanie pełnej oferty kolonii. Przede wszystkiim gdzie, jakie zakwaterowanie, pokoje itp. dziękuję