Koordynator kadry edukacyjnej

Miejsce pracy: Łódź


Poszukujemy zaangażowanego i pomysłowego Koordynatora kadry edukacyjnej z wysokim poziomem komunikatywności. Oferujemy stałą pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku, w firmie znajdującej się w centrum Łodzi.


Do podstawowych obowiązków należy:

 • efektywne zarządzanie czasem pracy własnej i podległego zespołu,
 • delegowanie zadań nauczycielom (umiejętność dopasowania indywidualnego czasu pracy nauczycieli do zajęć lokalnych placówek),
 • realizowanie szkoleń (wprowadzenie w strukturę firmy, przekazanie i omówienie niezbędnych narzędzi do pracy),
 • udzielanie pomocy organizacyjnej podległym jednostkom,
 • wdrażanie systemu motywacyjnego,
 • kontrolowanie efektywności pracy zespołu,
 • korzystanie z programów pakietu Office w szczególności Excel,
 • współpraca z innymi działami,
 • możliwość wdrażania samodzielnych rozwiązań.
Oferujemy:

 • niezbędne narzędzia do pracy (telefon służbowy, komputer służbowy),
 • pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze,
 • merytoryczne szkolenia,
 • stałe wsparcie opiekuna projektu,
 • możliwość rozwoju kariery zawodowej,
 • położenie w centrum miasta (w pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe, możliwość zaparkowania bezpłatnie auta),
 • efektywne narzędzia pracy, które umożliwią Ci skuteczną pracę,
 • kartę umożliwiającą uczestniczenie w zajęciach rekreacyjno-sportowych.


Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w poniższym formularzu zgłoszeniowym.


Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Music & More sp. z o.o. jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:
podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,
podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,
posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
Pani / Pana dane mogą zostać udostępnione pracodawcy użytkownikowi lub podmiotowi zlecającemu Music & More sp. z o.o. przeprowadzenie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.