Praca dla gitarzysty


Szkoła Muzyczna w związku z ciągłym rozwojem personalnym zatrudni:


GITARZYSTĘ – nauczyciela dzieci w wieku szkolnym


Oferujemy pracę w tygodniu roboczym (od 3 do 5 dni) w godzinach 13:00 – 17:00
lub 14:00 – 18:00. Jeżeli grasz na gitarze klasycznej lub akustycznej i chcesz się
sprawdzić jako nauczyciel młodych muzyków koniecznie aplikuj!


Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie przy niskim nakładzie godzin,
  • nowoczesny i skuteczny program nauczania dostosowany do wieku dzieci,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • stałe szkolenia i wsparcie merytoryczne Koordynatora,
  • możliwość rozwoju w naszej firmie,
  • dopasowanie elastycznego grafiku indywidualnie do potrzeb nauczyciela.


Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie.Aplikując na powyższe stanowisko wyraża Pan/Pani dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez Music & More sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego 19a/8, 93-578 Łódź, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyraża Pan/Pani także zgodę na udostępnianie swoich danych osobowych innym podmiotom z Music & More sp. z o.o. do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych i ich poprawiania.