Praca dla gitarzysty


Szkoła Muzyczna w związku z ciągłym rozwojem personalnym zatrudni:


GITARZYSTĘ – nauczyciela dzieci w wieku szkolnym


Oferujemy pracę w tygodniu roboczym (od 3 do 5 dni) w godzinach 13:00 – 17:00
lub 14:00 – 18:00. Jeżeli grasz na gitarze klasycznej lub akustycznej i chcesz się
sprawdzić jako nauczyciel młodych muzyków koniecznie aplikuj!


Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie przy niskim nakładzie godzin,
  • nowoczesny i skuteczny program nauczania dostosowany do wieku dzieci,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • stałe szkolenia i wsparcie merytoryczne Koordynatora,
  • możliwość rozwoju w naszej firmie,
  • dopasowanie elastycznego grafiku indywidualnie do potrzeb nauczyciela.


Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie.Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Music & More sp. z o.o. jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:
podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,
podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,
posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
Pani / Pana dane mogą zostać udostępnione pracodawcy użytkownikowi lub podmiotowi zlecającemu Music & More sp. z o.o. przeprowadzenie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.