Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Łódź


W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów do działu rekrutacyjnego na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji. Jeśli stawiasz na różnorodną pracę, lubisz samodzielne stanowisko i nowe wyzwania, to idealne stanowisko dla Ciebie, nie zwlekaj aplikuj już dziś.


Opis stanowiska:

 • pozyskiwanie Kandydatów na podstawie narzędzi rekrutacyjnych firmy,
 • samodzielna selekcja i rekrutacja Kandydatów,
 • wprowadzanie wyselekcjonowanych Kandydatów do programu rekrutacyjnego firmy,
 • wykonywanie pozostałych zadań administracyjnych w procesie rekrutacji,
 • współpraca z innymi powiązanymi działami.
Wymagania:

 • doświadczenie w obszarze rekrutacji,
 • wykształcenie oraz zainteresowanie zagadnieniami HR (rekrutacji i selekcji pracowników),
 • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
 • umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy,
 • zdolność do prowadzenia kilku projektów rekrutacyjnych jednocześnie,
 • prawo jazdy kat. B (czynne) warunek konieczny,
 • gotowość do wyjazdów służbowych poprzez pracę w terenie,
 • dodatkowym atutem będzie wykształcenie muzyczne.
Oferujemy:

 • poszerzenie swoich kompetencji w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 • szkolenia i stałe wsparcie kierownika projektu,
 • pracę w kreatywnym zespole i przyjaznej atmosferze,
 • możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego,
 • dużą samodzielność w działaniu,
 • możliwość wdrażania nowych rozwiązań,
 • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy),
 • system premiowy zbudowany na przejrzystych zasadach,
 • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
 • stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
 • kartę sportową OK System.


Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w poniższym formularzu zgłoszeniowym.


Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Music & More sp. z o.o. jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:
podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,
podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,
posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
Pani / Pana dane mogą zostać udostępnione pracodawcy użytkownikowi lub podmiotowi zlecającemu Music & More sp. z o.o. przeprowadzenie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.