Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Miejsce pracy: Łódź


Jeśli stawiasz na różnorodną pracę, jesteś zaangażowany w wykonywanie powierzonych obowiązków to idealne stanowisko dla Ciebie, nie zwlekaj aplikuj już dziś.


Opis stanowiska:

 • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
 • profesjonalna obsługa Klientów drogą telefoniczną, email,
 • zapewnianie wysokiej jakości obsługi,
 • udzielanie informacji o produktach firmy,
 • weryfikacja wniosków przesyłanych przez klientów,
 • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta mile widziane, ale nie jest wymagane.
Aplikuj już dziś jeżeli uważasz, że:

 • jesteś osobą nastawioną na realizację wyznaczonych celów i współpracę w zespole,
 • posiadasz łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmowy telefonicznej,
 • chciałbyś poszerzyć swoje doświadczenie lub je posiadasz,
 • jesteś osobą zaangażowaną oraz pro aktywną w działaniu,
 • potrafisz uargumentować swoje zdanie,
 • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin lub 3/4 etatu,
 • korzystasz na co dzień z języka korzyści,
 • korzystasz co najmniej w podstawowym zakresie z Excela.
Oferujemy:

 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy,
 • merytoryczne szkolenia, za które otrzymasz wynagrodzenie,
 • stałe wsparcie opiekuna projektu,
 • nastawienie firmy na rozwój osobisty- możliwość budowania kariery zawodowej,
 • pracę w centrum Łodzi z dobrze rozwinięta siecią komunikacji miejskiej,
 • pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole,
 • efektywne narzędzia pracy, które umożliwią Ci skuteczną pracę,
 • kartę OK System.


Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie.


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w poniższym formularzu zgłoszeniowym.


Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

Music & More sp. z o.o. jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:
podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,
podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,
posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,
Pani / Pana dane mogą zostać udostępnione pracodawcy użytkownikowi lub podmiotowi zlecającemu Music & More sp. z o.o. przeprowadzenie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.
3/4 etatupełny etat